Pryskyřice | Esenciální Oleje | Zemědělství   Domů | Kontaktujte Nás | Objednávkový Formulář

 

 

Pryskyřice
Benzoe Kostky
  COA
  MSDS
Vlastnosti a Použití
Benzoe Prášek
Dammar
Kopál
Kalafuny
Dračí Krev

 

Styrač Benzoe Sumatře

Vlastnosti a Použití

 

Benzoe Gumovité Sumatře je pryskyřičných solidifikované ze stromu Styrač Benzoe (Styrač Sumatře / Styrač Dryand), rodák ze závodu Severní Sumatře-Indonésie.

jako guma od tohoto druhu zatuhnutí, stává se boule a mléčně bílá barva když právě exsudáty ze stromu a stane se žlutohnědou po 3 týdnech.

Benzoe Gumovité Sumatře byla shromážděna a obchoduje za tisíce let lety a byl v použití některých z nejstarších civilizací na světě, a to zejména v náboženské obřady a léky.

Často se používá v náboženských obřadů v mnoha částech světa a používané v kadidlu hole a jiné zápalné látky, které vydává kouř s charakteristickou vůní Benzoe. Moderní studie zjistily řadu léčivých vlastností Benzoe Gumovité Sumatře.

 

Emocí a ZŘETELI:

má lék na uvolnění a sedativní vlastnosti. Také má sedativní účinky. To zmírňuje úzkost a stres, napětí, zmírňuje nervové napětí, povznášející, uklidňující, oteplování, pomáhá překonávat depresi a obnovit důvěru, dispels hněv, snižuje podrážděnost a pročistí hlavu. Skutečně přináší nervového Systém a neurotický systém do normálního stavu. Dává pocit-zvednutí nálady v případě deprese a relaxuje v případě úzkosti a stresu. Tyto vlastnosti Benzoe Gumovité Sumatře byly zjištěny, neboť už dávno, a byly použity pro vytvoření atmosféra oslav na shromažďování.

Zažívací:

Benzoe Gumovité Sumatře stimuluje produkci žaludečních šťáv (lék proti nadýmání), pomáhá trávení, calms zažívacího traktu a zmírňuje nadýmání. Napomáhá odstraňování plynů ze žaludku a střev a zbavuje inflace ze střev. Vzhledem k tomu, že jeho relaxační účinky, které se uvolňuje svalové napětí v oblasti břicha a pomozte plyny omdlít. To pomáhá trávení a zvyšuje chuť k jídlu.

Genito-Urinary:

Benzoe Gumovité Sumatře stimuluje tvorbu moči (diuretika). Podporuje a usnadňuje močení, při frekvenci a množství, a tím pomoci odstranění toxických látek z krve v moči. Používá se k boji leucorrhoea a kvasinek infekcí. Močení rovněž pomáhá při snižování krevního tlaku, ztráta váhy a zlepšování trávení.

Dýchací a DECONGESTANT:

Benzoe Gumovité Sumatře má zklidňující, sedativní vliv na dýchací ústrojí, a chová se jako dobrý expektorační. Ve formě o tinktura, Benzoe se používá jako inhalační s parní vody (cca 30 ml tinktura z 3Lt do vody) pro zmírnění napětí dýchání (tónů na plic), pomáhá vystřelovala hlenu, který se používá pro chřipku, zánět hrtanu, zánět průdušek, kašel a horních cest dýchacích potíží.

jeho sedativní vlastnosti pomohou relaxovat a navodit spánek pro pacienty, kteří nemohou spát kvůli extrémní přetížení od kašle a studené. Vzhledem k této vlastnosti je také používán v balms, leští, vaporizers atd. Použijte Benzoe v PARNÍ INHALACE, vypařování nebo v MASÁŽNÍ 0IL BLEND masírování do hrudníku, zad a krku.

Oběhové:

Benzoe Gumovité Sumatře a hřeje tóny srdce, zlepšuje oběh, vyvolává ducha a uplifts náladu. Dává teplý pocit, stimuluje tepová frekvence a zlepšuje oběh. Molekul Olej z Benzoe, spolu s vdechnutí kouře, dostat se do našeho chřípí a zjistil v naší vůně pupenů a předávají do našeho mozku, čímž se účinek poté stimulaci našeho mozku.

Svalů a kloubů:

Benzoe Gumovité Sumatře používané pro revmatismus, artritida, dna. To zmírňuje svalové napětí, které snižují zánět a detoxifying kyselin z kloubů. Přispívá k odlehčení bolavé a ztuhlé svaly kloubů po náročná fyzická aktivita. Ty jsou nejvíce používané vlastnosti z Benzoe Gumovité Sumatře li aplikován zevně kvůli snadné vstřebávání Benzyl komponenty v něm kůží póry. Vzhledem k tomu, že je používán v celé řadě protidiskriminačních artritický balms.

Kůže:

Benzoe Gumovité Sumatře má svíravý, antiseptické, redukuje záněty, pomáhá zastavit krvácení vlastnosti. To je užitečné, pokud je zarudnutí, podráždění, svědění, a prasklých či suché pokožky. Pomáhá zachovat kůži pružný a elastický, tóny a do svalů, které všechny tyto velmi užitečná pro obličej a zvedací pro redukci vrásek na kůži. S pravidelné používání může změkčit jizva tkáně. Je také zpřísňuje dásní při smíchání s vodou a použít jako ústní voda.

ANTI septické a dezinfekčních:

Je silný lokální antibiotické vlastnosti při léčbě různých infekcí, včetně více aerobní, anaerobní a sporotvorných-tvořících bakterií, stejně jako Candida albicans a Mycobacterium fortuitism. Byl používán jako antibiotikum pro povrchové rány infekce a má dobře zavedené-používá v obou alopatických a tradičních forem lék.

Ve formě tinktury se používají v chirurgických specialit. Je použití jako chirurgické předoperační přípravu, protože je účinným a silné lokální antibiotikum kůži a mohou být použity efektivně před operací.

Ve formě kadidla, komponenty, jako benzaldehyd, kyselina benzoová a Benzyl Benzoate jsou velmi účinné germicidní, baktericidní, fungicidní a proti virové vlastnosti. , Do jaké míry její kouř šíří na spalování bude se pásmu vydezinfikovány od choroboplodných zárodků. To zabraňuje septických když navenek uplatňuje na rány a chrání otevřené rány od infekcí.

Parfemačních a deodorant:

Benzoe je parfém fixační a návykové vůni. sladké, vanilkové, pryskyřičné, balsamikovým, práškové, mléčná, a pikantní, která je uklidnit, stimulovat, pohodlí a teple jedinců zvláště když jsou vyčerpány nebo trošku dolů. Je spojena s Prosperita a duševní pravomoci.

Vzhledem k tomu, že je velmi bohatý na aroma, je také do značné míry použity jako deodorant pro místnosti a tělo. Její léčivé sweetness vyplňuje prostory s pěkným aroma a pohony pryč zápach. Smíchaný s vodou ke koupání a masážní oleje nebo jinak, pokud se použije na tělo, je zabíjí choroboplodné zárodky, které způsobují zápach těla. Tento majetek pochází z přítomnosti derivátů benzenu kroužek v Benzoe Oleje. Vlastně benzen je cyklický uhlovodík a stejně jako všechny ostatní cyklické organické sloučenin, je aromatické povahy.

 

Globální Adresář

 

www.acadiansb.com
Copyright © 2008. All rights reserved