żywica | Olejki Eteryczne | Rolnictwo   Dom | Kontakt | Formularz Zamówienia

 

 

żywica
Benzoin Kostek
  COA
  MSDS
Właściwości i
Zastosowania
Proszku
Damar
Copal
Kalafonii
Smocza Krew

 

Styrakowiec Benzoesowy

Właściwości i Zastosowań

 

Benzoes Guma Sumatra jest z żywicznych zestalonych Styrax Benzoes drzewa (Styrax Sumatra / Styrax Dryand), rodzimych roślin z północnej Sumatry, Indonezja.

W Guma z tego gatunku hardens, staje się guzków i mleczny kolor biały kiedy tylko wyciągi z drzewa i staną się żółtawo brązowe po 3 tygodnie.

Benzoes Guma Sumatra zostały zebrane i sprzedawane przez tysiące lat temu i został wykorzystania w niektórych z najstarszych cywilizacji na świecie, a zwłaszcza w religijnych uroczystościach i leków.

Jest on powszechnie stosowany w ceremonii religijnych w wielu częściach świata i wykorzystywane w kadzielne kije i inne substancje, które daje spalony obecnie dymu z charakterystyczny zapach Benzoes. Współczesne badania wykazały szereg leczniczych właściwości Benzoes Guma Sumatra.

 

Emocji i UWADZE:

Ma relaxant uspokajającym i właściwości. Ma również uspokajający wpływ. To zmniejsza stres i niepokój, napięcie, łagodzi napięcia nerwowego, uplifting, soothing, ocieplenie, pomaga pokonać depresję i przywrócić zaufanie, dispels gniew, zmniejsza drażliwość i czyści głowę. Właściwie to przynosi nerwowy systemu i neurotyczny system normalne. Daje poczucie nastroju-zwyżkę w przypadku depresji i relaksuje, a w przypadku niepokoju i stresu. Te właściwości Benzoes Guma Sumatra zostały wykryte, ponieważ dawno temu i zostały wykorzystane do stworzenia nastrój w zbieraniu.

Digestive:

Benzoes Guma Sumatra stymuluje produkcję soków żołądka (wiatropędny), ułatwia trawienie, uspokaja przewodu pokarmowego i łagodzi wzdęcia. Pomaga usuwania gazów z żołądka i jelit i zmniejsza inflację jelit. Ze względu na jej skutki relaksujące, to uelastycznia napięcie mięśniowe w obszarze brzucha i pomóc gazów zemdleć. To pomaga i poprawia trawienie apetytu.

Genito-Urinary:

Benzoes Guma Sumatra pobudza produkcję moczu (moczopędne). Promuje i ułatwia oddawanie moczu, częstotliwości i ilości, a tym samym usunięcia toksycznych substancji z krwi do moczu. Jest on używany do walki leucorrhoea drożdże i zakażeń. Oddawanie moczu również pomaga w obniżaniu ciśnienia krwi, utratą masy ciała i poprawy trawienia.

Oddechowego i DECONGESTANT:

Benzoes Guma Sumatra ma kojący, środek uspokajający wpływ na drogi oddechowe, i zachowuje się jak dobry wykrztuśny. W postaci z nastój, Benzoes jest używany jako inhalacyjny z parą wody (ok. 30ml z domieszka do 3Lt wody) w celu łagodzenia napiętej oddychaniu (tonów płuc), przyczynia się do wydalenia śluzu, używane na grypę, zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, kaszel, i górnych dróg oddechowych Zaburzenia.

Jej właściwości uspokajający pomoże zrelaksować i wywoływać snu u pacjentów, którzy nie może spać z powodu skrajnego zatorów z kaszel i przeziębienie. Ze względu na tę właściwość, Jest ona również stosowana w balms, Rubs, parowników itd. Użyj Benzoes w STEAM wdychanie, Odparowanie lub w MASÁŽNÍ OIL BLEND masowania w klatce piersiowej, pleców, i gardła.

krążenia:

Benzoes Guma Sumatra ogrzewa i dźwięków serca, poprawia obieg, budzi uplifts ducha i nastroju. To daje poczucie ciepła, stymuluje serca i poprawia obieg. W Benzoes cząsteczek oleju, wraz z wdychania dymu, dostać się do naszego nozdrza i wykryte przez nasz zapach pąki i przekazane do naszego mózgu, a tym samym skutki tego stymulowanie naszego mózgu.

Mięśni i Stawów:

Benzoes Guma Sumatra wykorzystywane do reumatyzm, artretyzm, dna. To ułatwia mięśni napięcie poprzez zmniejszenie stanu zapalnego i detoxifying kwasy od stawów. Pomaga aby zwolnić ból mięśni i sztywność stawów po wytężonej aktywności fizycznej. Są to najczęściej używanych właściwości Benzoes Guma Sumatra gdy stosowane zewnętrznie, ze względu na łatwe wchłanianie składników benzylowy w nim poprzez porów skóry. Należny do tego, jest on stosowany w wielu anty artretyczny balms.

SKIN:

Benzoes Guma Sumatra ma wstrzymujący, antyseptyczne, zmniejsza stany zapalne, pomaga , aby zatrzymać krwawienie właściwości. Jest to przydatne, gdy istnieje zaczerwienienie, podrażnienie, swędzenie i pękniętych lub suchość skóry. Pomaga utrzymać skórę uzupełnione i elastyczne, i dźwięków do mięśni, które wszystkie te bardzo pomocne dla twarzy i podnoszenia redukcji zmarszczek na skórze. Z regularnego stosowania może złagodzi blizna tkanki. To także wzmacnia dziąseł po zmieszaniu z wodą i wykorzystywane jako Mouthwash.

Antyseptycznych i Dezynfekującym:

Jest to potężne lokalnych właściwości antybiotyków do leczenia różnych zakażeń w tym wielu tlenowych, beztlenowych i zarodników bakterii tworzących, jak również Candida albicans i Mycobacterium fortuitism. Została ona wykorzystana jako antybiotyk do zakażenia powierzchowne rany i ugruntowane zastosowanie zarówno w alopatyczny i tradycyjnych form medycyny.

W nastój formie, to używane w specjalności chirurgicznych. Jest to wykorzystanie jako preoperative chirurgiczne przygotowanie, ponieważ jest wydajny i silne lokalne skóry antybiotyk i mogą być skutecznie wykorzystywane przed operacją.

W formie kadzidło, elementy jak Benzaldehyde, kwasu Benzoesowego i benzylowy Benzoesan są bardzo skuteczne bakteriobójczy, bakteriobójczym, grzybobójczych i anty wirusowy nieruchomości. W jakim stopniu dym rozprzestrzenia się na spalanie będzie czyni strefy zdezynfekowane od zarazków. To zapobiega septyczny, gdy stosowane zewnętrznie na rany i chroni otwarte rany od zakażenia.

Perfum i Deodorant:

Benzoes jest utrwalacz perfum i uzależniające zapach. słodkiej, wanilia, żywicznych, balsamiczny, proszków, mleczny, a który jest łagodzić ostre, stymulowanie, komfort, i ciepłe osób szczególnie gdy są one uczucie wyczerpania lub nieco w dół. Jest to związane z Dobrobyt i psychicznego uprawnień.

Ponieważ jest ona bardzo bogata w aromat, jest także szeroko stosowany jako dezodorant w pokojach i ciała. Jej lecznicze słodyczy wypełnia pokoje z miłą aromat i napędy poza zapachem. Zmieszany z woda w kąpieliskach i masaże olejami lub inaczej, jeśli stosowane w organizmie, to zabija bakterie powodujące, że zapach ciała. Ta nieruchomość pochodzi z obecności pochodne benzenu pierścień w Benzoes naftowej. Właściwie benzen jest cyklicznych węglowodorów i jak wszystkie inne cykliczne związki organiczne, aromatycznych jest w przyrodzie.

 

Światowy Katalog

 

www.acadiansb.com
Copyright © 2008. All rights reserved